Modne fryzury z włosów jasnych brąz

Kolor jasny brąz jest bardzo przyjazny dla twarzy. Dodaje uroku. A przy odpowiednim cięciu zdecydowanie odmłodzi. Jeśli swoje włosy oddasz w ręce zaufanego stylisty, to z pewnością nada on fryzurze ładnego kolorytu. Nie zrażaj się tym, że masz za ciemne włosy, aby uzyskać jasny brąz. Stylista dobrze wie, że kilkustopniowa czynność rozjaśniania pozwoli otrzymać ten świetlisty kolor.

brązowe włosy jasny odcień z czerwonymi pasemkami brązowe włosy z czarnymi pasmami

Przy wyborze koloru powinien decydować odcień skóry: ciepły lub chłodny i to do niego między innymi dopasujesz tonację barwy. Nie zapomnij zwrócić uwagę na kolor tęczówek i ich okolic. Jasny brąz świetnie zgrywa się z piwnymi, szarymi i zielonymi oczami. W pielęgnacji koloru proponuję użyć płukanki z rumianku lub odrobiny kawy.

cienkie jasnobrązowe włosy długie jasno brązowe włosy

Brunetka a kolor jasny brąz z refleksami.

Osoby o tym kolorze nie powinny obawiać się zmiany koloru. Spełnią swoje marzenie, gdy oddadzą swoje włosy w ręce fryzjera.
On nie tylko rozjaśni włosy, ale jeszcze doda im uroku, jednocześnie zabezpieczy przed zniszczeniem. Efekt uzyskanych refleksów to wspaniała ozdoba wokół twarzy.

fryzura z jasnobrązowych włosów jasne brązowe włosy z grzywką

Czy money piece pasuje do włosów jasnych brąz półdługich z refleksami?

Efekt jaśniejszych włosów przy twarzy jest idealnym kolorem pasującym do ciemnej i jasnej cery. Brązowe oczy czy piwne z jasną oprawą to dodatkowe atuty przy wyborze refleksów tak wykonanych. Przy krótszych włosach refleksy często mieszają jasny odcień z ciemniejszym, dając świetlistą burzę włosów.

jasne końcówki na brązowych włosach jasnobrązowe włosy z pasemkami

Jasny brąz włosy ombre i sombre

Włosy ciepły brąz to idealna podstawa dla ombre i sombre. Przy ombre tworzy się ładne zestawienie brązu i blondu. Jasny brąz od góry daje naturalność w zestawieniu kolorów.

Sombre w jasnym brązie tworzą głębię fryzury. Pięknie wpasowane pasemka dają idealne rozjaśnienie.

piękne brązowe włosy z refleksami włosy jasny brąz

Czy włosy do ramion idą w parze kolorem jasnego brązu?

Nie dosyć, że idą w parze, to jeszcze świetnie prezentują się przy cięciu na prosto. Dodana głębia koloru daje opcję 3D dla włosów.
Lekkie przyciemnienie pasemek dla blond włosów to zmiana wizerunku na plus.

Wśród barw brązowych można łaskawszym okiem spojrzeć na jasny popielaty brąz. Ten chłodny odcień świetnie pasuje szatynkom i osobom o włosach chłodnego blondu.

Jak pielęgnować włosy jasny brąz?

Proponuję zakupić kosmetyki do włosów farbowanych. Dodatkowo włosy należy prawidłowo nawilżyć, wykonując olejowanie i nakładanie maski lub odżywki zgodnie z porowatością włosów. Warto stosować szampony renomowanych firm, które dają gwarancję poprawy jakości kosmków. Odświeżenie koloru uzyskasz, wprowadzając płukanki. Mogą to być płukanki rozjaśniające, jak i przyciemniające kolor jasny brąz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *