Modne fryzury na wesele z krótkich włosów

Przychodzi w życiu taki szczególny dzień w roku jakim jest wesele. Dlatego też szczególną uwagę poświęcamy również fryzurze. Od niej między innymi będzie zależało Twoje samopoczucie. Fryzura powinna wyeksponować romantyczność, zadziorność, a może zalotność.
A teraz do dzieła?

ROMANTYCZNOŚĆ A KRÓTKIE WŁOSY

Jeśli masz króciutkie i cienkie włosy to nie jest żadna ujma. Włosów jest tyle ile jest i już. Obcięte włosy na zapałkę podnieś do góry za pomocą żelu, wosku lub pianki. Delikatnie podnieś je do góry. Z boku proponuję wpiąć we włosy opaskę w romantyczne kwiaty bardzo modną na czasie.

KRÓTKIE WŁOSY Z ASYMETRYCZNĄ GRZYWKĄ

Wszystkie fryzurki z asymetryczną grzywką i bardzo krótkim tyłem są również na czasie. Przy układaniu fryzurki należy dodać takie kosmetyki, które pozwolą fryzurce trzymać się bez efektu ulizania. Za pomocą lokówki nakręć grzywkę kierując loki na jeden bok. Gdy powstanie już zadowalający splot spryskaj włosy lakierem. Na koniec możesz wpiąć opaskę pasującą do fryzury.

WŁOSY KRÓTKIE Z KORONĄ

Ta fryzura jest dla pań mających włosy krótkie, ale sięgające co najmniej do brody. Mogą być również włosy obcięte na boba. Stylistka zaczesze włosy do tyłu. Lekko natapiruje, aby je podnieść lekko do góry. Na przód głowy włoży koronę. Dobrze byłoby, aby biżuteria stanowiła całość ozdoby z kolczykami i kolią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *