Krótkie fryzury damskie

My kobiety jesteśmy bardzo praktycznymi osobami pod wieloma względami. Z niczego potrafimy wydobyć perełki. Również na szerokim polu jakim są fryzury każda znajdzie coś dla siebie.

Najpierw poprzygląda się w lustrze. Następnie spojrzy na aktualne strony z fryzurami. A na końcu zostaje decyzja z fryzurką do wykonania.
Nie boimy się eksperymentować i to w nas lubię. Dziś małe wzmianki na temat aktualnych krótkich fryzur.

BOB CHIŃSKI

Cóż to za fryzura? Z pozoru wydaje się, że jest fryzurką egzotyczną. Nic bardziej mylnego. Fryzurka była modna w latach 20 dwudziestego wieku.
Jest to stylizacja włosów wykonana z obcięcia ich na jednakowej długości na całej głowie.

Długość linii obcięcia wersji boba chińskiego sięga do wysokości podbródka. Jakie zalety takiej fryzurki?

Po pierwsze bardzo praktyczna dla zabieganych i nie lubiących krótkiej grzywki.

W razie niespodziewanych sytuacji można z niej wyczarować inne fryzurki. Do tego spokojnie wykorzystasz wszelkie ozdoby i zapięcia. Pomysłów na taki wariant nie powinno zabraknąć.

Mogą to być delikatne upięcia z boku głowy. Również delikatnie zrolowane włosy ze środka głowy i spięte na czubku głowy.

Obcięcie włosów na boba chińskiego daje wiele rozwiązań przy ich układaniu.

Zaraz po umyciu i wysuszeniu możesz pozostawić je bez układania. Innym razem możesz podnieść je na całej długości za pomocą lokówki.

Pomysłowość pozostawię Tobie. Życzę dobrej zabawy z włosami.

MĘSKIE CIĘCIE

Tak naprawdę to styliści modowi zostawiają co roku furtkę dla pań, które uwielbiają krótkie fryzurki.

Nie będę wnikać z jakiego powodu jesteś tu na stronie i szukasz pomysłu na krótkie cięcie. Mam nadzieję że upolujesz i dla siebie interesującą fryzurkę.

Męskie cięcie to fryzurka, która doda charakteru. Wydobędzie pełny blask buzi. Jeśli dostosujesz jeszcze koloryzację do mody, to uzyskasz zamierzony efekt.

Przy takim obcięciu włosy z tyłu obcięte są bardzo krótko. Górne pozostawione są mniej więcej na długość zapałki.

Sama stylizacja trwa w miarę szybko. W zależności od rodzaju włosów wmasowujesz żel, piankę lub inny kosmetyk i gotowe. Podnosisz je palcami do góry lub według uznania i gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *