Długie włosy na wesele

Dziś może spróbujmy ogarnąć włosy na ważną okoliczność w kok.

KOK NA CZUBKU GŁOWY

Jesteś średniego wzrostu i chcesz sobie dodać kilka centymetrów, to warto spojrzeć na tą fryzurkę. Stylistka wszystkie włosy zbierze Ci na górze.
Jeśli masz cienkie pasemka można dodać specjalną gumkę. Następnie z ogonka zakręci kilka loków. Utrwali lakierem i zakręci wokół gumki i wzmocni wsuwkami. Z przodu proponuję wpiąć ozdobną opaskę bardzo delikatną. Z tyłu pozostaje wpiąć welon.

KOK Z TYŁU GŁOWY

Przy koku, który chcesz zaczesać z tyłu głowy masz wiele możliwości uczesania. I zdecydowanie możesz podkreślić charakter.
Stylistka najpierw może nakręcić wszystkie włosy na loki. Potem delikatnie zaczesze włosy do tyłu i zbierze spinając w gumkę.
Z kilku pasemek zakręci loki i podepnie do całości. Pozostanie tylko dopiąć welon i dodać elegancką biżuterię.

KOK Z WARKOCZEM

Innym bardzo praktycznym sposobem jest wykonanie warkocza od dołu a górą należy wykonać kok. Do tej fryzurki potrzebna jest druga osoba lub stylistka fryzur. Najładniej wygląda warkocz francuski. Dobrą radą jest dodanie kosmetyku takiego, aby włosy nie były sypkie. Teraz nachyl głowę i splataj warkocz od dołu. Splatanie zakończ na środku głowy. Połącz splecione włosy z włosami z przodu głowy. Jeśli masz cienkie włoski posiłkuj się specjalną gumką dodającą objętości. Rozwiń pukle wokół gumki. Teraz wsuwaj je delikatnie pod spód tworzącego się koka. Ostatnią czynnością jest dopasowanie ozdoby weselnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *